Masaż erotyczny dla faceta – sprawdź, jak go wykonać

W dotyku drzemie ogromna siła, która pozwala spotęgować podniecenie. Jeśli zależy Ci na wywołaniu dreszczyku emocji u swojego partnera i jednocześnie chcesz zafundować mu nieziemsko podniecającą grę wstępną, postaw na masaż erotyczny.  To jedno z najlepszych narzędzi, które stanowi świetny wstęp do pełnego namiętności i rozkoszy seksu.

Kobiety rzadko decydują się na masaż erotyczny, ponieważ wymaga więcej czasu, wysiłku oraz odpowiedniej techniki. Warto jednak zdecydować się na taki krok – poprzez dotyk nie tylko lepiej poznasz ciało partnera, ale przede wszystkim zafundujesz mu niewyobrażalną przyjemność.

Zacznij od przygotowań

Teoretycznie masaż erotyczny możesz przeprowadzić na pełnym spontanie, jednak w osiągnięciu nieziemskich doznań pomaga odpowiednia atmosfera. Warto więc przygotować się do tego rodzaju gry wstępnej.

W zbudowaniu atmosfery pomoże Ci:

  • nastrojowa muzyka
  • aromatyczne świece.

Musisz też zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety (sprawdź na przykład https://sexownysklep.pl/akcesoria-erotyczne). Niezbędny będzie olejek do masażu. Ciekawym rozwiązaniem są smakowe olejki jadalne, które jeszcze bardziej pobudzają zmysły – szczególnie, jeśli dotyk dłoni zamieni się w delikatne pieszczoty końcówką języka.

Warto także mieć pod ręką piórko – zapewni inne doznania niż ucisk dłoni czy nawet głaskanie. 

Bez pośpiechu

Jeżeli chcesz, aby masaż erotyczny stał się grą wstępną do pełnego uniesień seksu, nie możesz się spieszyć. Na sam masaż zarezerwuj ok. 30 minut, a na miłosne igraszki – tyle czasu, ile będziecie potrzebować.

Masaż erotyczny krok po kroku

Chociaż masaż może obejmować tylko wybrane partie, warto zadbać o całe ciało. Dzięki temu dowiesz się, na dotyk jakich stref partner reaguje najbardziej.

Masaż głowy 

Połóż dłonie na czole i zacznij delikatne głaskanie – od nosa po linię włosów. Ruchy powtórz ok. 10 razy, zmieniając jednocześnie siłę ucisku. Na dłużej zatrzymaj się przy uchu – to jedna z bardzo wrażliwych części ciała. Na koniec wewnętrzną część dłoni ułóż na skroniach i przytrzymaj ok. 1-2 minut. 

Masaż pleców

Niech partner położy się na brzuchu, a Ty oprzyj dłonie na jego łopatkach. Przesuwaj ręce w kierunku pośladków, delikatnie rozciągając skórę. Czynność powtórz kilkakrotnie, za każdym razem zwiększając intensywność nacisku.

Masaż klatki piersiowej

Połóż dłonie na klatce piersiowej i wykonuj koliste ruchy – zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara. Delikatnie masuj też brzuch. 

Masaż pośladków

Niech partner wróci do leżenia na brzuchu. Połóż dłonie płasko na jego pośladkach, a następnie wykonuj koliste ruchy. Zwiększ nacisk i powtarzaj tę czynność. Na koniec połóż dłoń na jednym pośladku i kciukiem „zroluj” skórę. To samo powtórz na drugim pośladku.

Tyle wystarczy, aby spotęgować podniecenie i rozpalić w mężczyźnie namiętność. Na ruch ze strony partnera nie będziesz musiała długo czekać – bardzo szybko przejdziecie do „głównego punktu” romantycznego wieczoru.

 

 

 

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz