3 gadżety erotyczne, które warto mieć

Chcesz, by Twoje życie erotyczne smakowało jeszcze lepiej? Musisz nad tym pracować wraz ze swoim partnerem. Każdy element zaskoczenia odgrywa tutaj istotną rolę, dlatego miej odwagę włączyć do miłosnej zabawy kilka praktycznych akcesoriów. Sprawdź, które gadżety erotyczne warto mieć – pomogą one wznieść się na wyżyny rozkoszy.

Chcesz, by Twoje życie erotyczne smakowało jeszcze lepiej? Musisz nad tym pracować wraz ze swoim partnerem. Każdy element zaskoczenia odgrywa tutaj istotną rolę, dlatego miej odwagę włączyć do miłosnej zabawy kilka praktycznych akcesoriów. Sprawdź, które gadżety erotyczne warto mieć – pomogą one wznieść się na wyżyny rozkoszy.

Akcesoria erotyczne pozwalają podgrzać atmosferę w sypialni i przeżyć niezapomniany seks. Warto po nie sięgnąć nawet wtedy, gdy jesteś zadowolony / zadowolona ze swojego życia intymnego. Poznaj kilka sprawdzonych gadżetów, po które warto sięgnąć w chwili miłosnego uniesienia.

1. Kulki gejszy

Chociaż nie są wynalazkiem współczesności, od wieków cieszą się popularnością. Te niepozorne kulki połączone ze sobą sznureczkiem, umieszczone w pochwie, zaczynają wibrować pod wpływem ruchu i dają nieziemską przyjemność. Jednocześnie stymulują do pracy mięśnie dna miednicy (tzw. mięśnie Kegla), pomagając uporać się z wieloma intymnymi dolegliwościami (np. nietrzymaniem moczu).

2. Wibrator

Wibratory to jedne z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych, które wreszcie przestają kojarzyć się z wyuzdaniem. Nowoczesne modele pozwalają nie tylko na zwiększenie intensywności doznań, ale również umożliwiają jeszcze lepsze poznanie innych stref erogennych.

Coraz większą popularnością cieszą się wibratory, które służą nie tylko stymulowaniu pochwy, ale również pobudzaniu łechtaczki czy nawet punktu G – wyjaśnia właściciel internetowego sex shopu SexownySklep.pl. Takie urządzenia posiadają kilka trybów pracy, dzięki czemu wibrator można dopasować do własnych potrzeb.

Hitem są również wibratory dla par – idealne dla osób, które są otwarte na nowe doznania. Umieszczony w pochwie kobiety, przenosi wibracje na mężczyznę, pozwalając osiągnąć jeszcze większą rozkosz. Alternatywą są modele, w których pierścień wibrujący zakłada partner, zaś partnerka odczuwa drgania stymulujące łechtaczkę.

3. Dildo

Dildo to gadżet, który – podobnie jak wibrator – może służyć do penetracji. Różnica polega jednak na tym, że dildo nie posiada wibracji i najczęściej stanowi realistyczne odzwierciedlenie penisa.

Jeżeli taka zabawa jest dla Ciebie zbyt nudna, możesz wejść na wyższy poziom, doświadczając przyjemności płynącej z seksu analnego. Jeśli i to masz już za sobą, dildo można wykorzystać do stymulacji partnera. Pegging to popularna zabawa, która będzie podniecająca i rozkoszna – dla obojga partnerów.

Korzystasz z gadżetów erotycznych? O tym pamiętaj

Aby korzystanie z gadżetów erotycznych dało dużą przyjemność, nie zapomnij o odpowiednim poślizgu. Sięgnij więc po sprawdzone lubrykanty, które zapewnią nawilżenie i sprawią, że zabawa będzie bezpieczna. Pamiętaj również o tym, by po każdej stymulacji dokładnie wyczyścić używane akcesoria (najlepiej specjalnym płynem). Higiena jest równie ważna co przyjemność.

Daj się ponieść fantazji, korzystając z gadżetów erotycznych. Dzięki nim nuda nigdy nie zawita do Twojej sypialni. Odkryj więcej inspiracji w sex shop sexownysklep.pl.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz