Nasiona marihuany OG Kush

Konopia indyjska to niezwykła roślina, która towarzyszy człowiekowi już od bardzo dawna. Posiada chyba tyle samo swoich zwolenników, co przeciwników. Susz konopi indyjskiej, czyli marihuana znany jest ze swojego działania psychoaktywnego, jak również leczniczego. Na rynku dostępne są nasiona marihuany różnych marek. Do absolutnej czołówki zaliczana jest Marka Dinafem. Co wyróżnia ją oraz jej najlepszą odmianę – OG Kush? Gdzie można legalnie kupić nasiona marihuany? 

Marka Dinafem

Dinafem to czołowy hiszpański producent feminizowanych nasion marihuany. Marka powstała w 2005 roku, a jej właściciele zajmują się produkcją nasion już od 1999 roku. Do najpopularniejszych odmian nasion marki Dinafem zaliczają się Critical+, Moby Dick, Original Amnesia, White Widow oraz wspomniane już OG Kush. Nazwy tych nasion są rozpoznawalne na całym świecie. Warto podkreślić, że właściciele marki Dinafem podchodzą do swojej pracy z pasją i kładą duży nacisk na jakość swojego produktu. To przekłada się na jakość roślin. Marka jest również światowym liderem w produkcji nasion w wersji z automatycznym zakwitaniem.

Original Gangster Kush

Według Dinafem OG Kush to ich najlepsza odmiana z rodzaju Indoor.  Została stworzona w Kalifornii niedaleko Los Angeles w dolinie San Fernando. Aktualnie jest ona najpopularniejszą odmianą na południu Kalifornii oraz numerem jeden w całych U.S.A. Posiada niezwykle charakterystyczny, światowy smak przypominający cytrusy wymieszane z paliwem. Jest to egzotyczna mieszanka smaków Sativa i Inndica. Roślina ta cechuje się niezwykle silnym, wyjątkowym i nieco wilgotnym aromatem, w którym z łatwością można wyczuć nuty cytrusowe, posiada również silny smak z naciskiem na długotrwały posmak. Należy zaznaczyć, że większość doświadczonych palaczy stawia odmianę OG Kush na pierwszy miejscu wśród swoich ulubionych odmian konopi indyjskiej. Znaczącą cecha tej odmiany jest również wręcz przytłaczająca moc. Zawartość THC osiąga 24% przy 0,23% CBD. Odmiana OG Kush dorasta do 3 metrów, a jej kwitnie Indoor zajmuje 55dni. Plon jest wysoki, wynosi 550g-750g/m2 Indoor. Podczas wzrostu OG Kush jest rośliną niezwykle rozłożystą, dopiero podczas kwitnienia zaczyna się ona wypełniać. Gdy rośliny są w pełni dojrzałe, osiągają od 90 do nawet 160cm wysokości.

nasiona konopi

Czy nasiona konopi indyjskiej są legalne?

W większości krajów Unii Europejskiej za sprzedaż i posiadanie suszu konopnego grozi kara pozbawienia wolności. Jednakże inaczej jest w przypadku nasion konopi indyjskiej, które same w sobie nie posiadają żadnych substancji narkotycznych, dlatego też ich posiadanie i sprzedaż jest legalna. Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi w Polsce są legalne, nie są również zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. W związku z tym można bez obaw stać się właścicielem nasion tej niezwykłej rośliny. Sklepy oferujące sprzedaż nasion konopi indyjskiej oferują ich zakup w celach kolekcjonerskich i nie ponoszą odpowiedzialności za sposób ich użytkowania.

Gdzie kupić dobre jakości nasiona konopi?

Warto robić zakupy w zaufanym sklepie cieszącym się zaufaniem i dobrą opinią swoich klientów. Do takich miejsc zalicza się internetowy sklep GanjaFarmer. Znajdziesz w nim bardzo duży wybór nasion konopi indyjskiej. Są one świeże, silne oraz zdrowe. W sklepie GanjaFarmer znajdziesz również szeroki wybór nasion legendarnej marki Dinafem, a wśród nich ich wyjątkową odmianę OG Kush. Warto dodać, że sklep zachowuje podczas wysyłki pełną dyskrecję. Wszystkie paczki wychodzące ze sklepu GanjaFarmer są zapakowane w anonimowy sposób i nie zdradzają swojej zawartości. 

Kup nasiona Og Kush na: ganjafarmer.com.pl

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz