Zabieg liposukcji na miarę XXI wieku

 

Słońce w pełni cieszy już nas swoimi promieniami. Piękna pogoda towarzyszy nam codziennie. Zakładamy letnie, zwiewne sukienki, kuse spódnice, prześwitujące tkaniny. Co jednak zrobić, gdy nadprogramowe centymetry nie dają nam radości z noszenia delikatnych, letnich sukienek, a prześwitujące materiału przyprawiają nas o dreszcze? Czy jest jeszcze szansa na ładny wygląd tego lata?

Cudowne diety, ćwiczenia wszystko zawiodło. Jest lato, a Ty nadal nie czujesz się piękna? Czy jest to kolejne lato, które będzie pod znakiem sukienek oversize? Wbrew pozorom jest jeszcze możliwość, by tego lata założyć szykowną, dopasowaną sukienkę. Jest to idealny czas, by zwrócić się po ratunek w stronę nowoczesnej medycyny.

 

Liposukcja – co to jest?

Liposukcja Kraków jest sposobem walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, inaczej jest to odsysanie tłuszczu. Jest to metoda, która wykorzystuje działanie dwóch typów fal akustycznych: fal ultradźwiękowych oraz fal dźwiękowych. Do zabiegu wykorzystywane są fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu. Dzięki ich sile następuje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych. Takie działanie liposukcji gwarantuje redukcję otyłości miejscowej w trudnych partiach ciała oraz zmniejszenie „pomarańczowej skórki”.

 

Jak wygląda zabieg liposukcji?

Zabieg liposukcji podzielony jest na kilka etapów. Pierwszym etapem jest diagnoza skóry. Dzięki temu doświadczony kosmetolog wie, które części ciała poddać zabiegowi odsysania tłuszczu. Liposukcja Kraków podzielona jest na dwie części. Pierwsza część to działanie fali akustycznej, która rozbija „pomarańczową skórkę”. Druga część zabiegu liposukcji to zastosowanie głowicy ultradźwięków na ściany komórek tłuszczowych. Kolejnym elementem zabiegu, jakim jest odsysanie tłuszczu, jest wykonanie drenażu limfatycznego, który wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

Liposukcja Kraków to efekt widoczny już po pierwszym zabiegu. Znacząco poprawia się kondycja skóry, która będzie jędrna, gładka i sprężysta. Odsysanie tłuszczu spowoduje widoczną utratę centymetrów, która pozwoli czuć się kobiecie piękną. Seria zabiegów to nawet utrata 6 cm!

Dla wielu kobiet zabieg odsysania tłuszczu wart jest każdych pieniędzy. Wiele kobiet, nie sprawdzając oferty kliniki medycyny estetycznej wyobraża sobie, że takie zabiegi są wyjątkowo kosztowne. Nic bardziej mylnego! Jeden zabieg usuwania tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry to koszt 264 złotych. Kupując pakiet 6 zabiegów koszt jednego zabiegu to około 237 złotych. Decydując się na zabieg usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu za zabieg zapłacimy 352 złote, ale pakiet 6 zabiegów to już tylko koszt 1900 złotych. Czy warto? Oczywiście. Inwestycja w siebie to inwestycja w swój atrakcyjny wygląd, dobre samopoczucie i podniesienie poczucia własnej wartości. Taka inwestycja jest zawsze opłacalna. Dzięki liposukcji poczujesz się piękna, atrakcyjna i odzyskasz wiarę w siebie, a lato znowu będzie piękne. Oczywiście pod warunkiem, że schowasz do szafy ciuchy oversize i założysz na siebie coś kuszącego, letniego i wesołego.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz