Ray Ban Kraków - innowacyjne okulary dla każdego

W tej chwili niezwykle ceni się oryginalność - zarówno w ubiorze, jak i we fryzurach, a nawet w dekoracji wnętrz. Odpowiednia prezencja zawsze była bardzo ważna, ale w dobie internetu i portali społecznościowych stała się szczególnie istotna. A ponieważ pewne rzeczy zaczęły być produkowane masowo, tym bardziej zaczęliśmy wszyscy zwracać uwagę na to co wyróżnia daną osobę - co pasuje do jej osobowości i co dodaje jej stylu. Okulary już dawno przestały pełnić jedynie użyteczną rolę - potrafią również dodać charakteru, albo też odjąć komuś uroku jeśli są nieodpowiednio dobrane. Ponieważ musimy chronić nasze oczy, warto inwestować w produkty dobrej marki, które będą dla nich bezpieczne. Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne Ray Ban posiadają wszystkie wymienione tu zalety! Co warto o nich wiedzieć?

Ray Ban - nowoczesna marka

Ray Ban to włoska marka okularów, która powstała jeszcze w 1937 roku i której siedziba mieści się w Agordo, w Wenecji Euganejskiej. Marka została założona przez firmę Bausch & Lomb. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, biorąc pod uwagę producentów okularów. W roku 1999 Ray Ban została przejęta przez włoską firmę Luxottica Group. Co ciekawe, ta marka okularów ma już co prawda swoje lata, jednak stale jest uznawana za innowacyjną i wyróżnią się idealnym połączeniem klasyki z nowatorskim, współczesnym podejściem. Zamawiane okulary można nawet spersonalizować, tym samym tworząc coś doskonale dopasowanego do konkretnego przypadku. 

Sama marka posiada dosyć ciekawą historię, ponieważ została stworzona na zlecenie generała MacCready'ego. Chodziło konkretnie o wykonanie okularów dla lotników, którzy mieli problemy ze wzrokiem w trakcie lotów - przez rażące słońce. Pierwszy model okularów zaprojektowanych na jego zlecenie dla sił powietrznych USA pojawił się na publicznym rynku w roku 1936. W rok później założono firmę Ray Ban, której nazwa świetnie nawiązuje do tego wydarzenia. Słówko "ray" oznacza języku angielskim "promień", a "ban" tyle co "blokada". Jak więc widać oda razu, chodzi o blokowanie promieni słonecznych, by nie przedostawały się do oczu i nie raziły człowieka. 

okulary Ray Ban

Okulary Ray Ban - Kraków 

Zamawianie w sklepie firmowym Ray Ban nie jest trudne - mamy bowiem możliwości skorzystać ze sklepu internetowego, gdzie zapoznamy się ze wszystkimi dostępnymi modelami, a nawet zaprojektujemy coś dla siebie. Jeśli jednak ktoś pragnie kupować jednak na żywo - sprawdzając jak wygląda w konkretnych okularach, ma nieco trudniejsze zadanie.

Nie wszystkie sklepy dysponują bowiem okularami tej marki - jednak udając się do dobrego salonu optycznego z pewnością na nie natrafimy. Istnieje możliwość sprawdzenia w przestrzeni internetowej, który sklep sprzedaje produkty marki Ray Ban. Wystarczy wpisać na przykład "Okulary Ray Ban Kraków", albo "Oprawki Ray Ban Kraków", by dowiedzieć się jaki optyk i gdzie umiejscowiony posiada je w asortymencie. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo udamy się z łatwością tam, gdzie mamy akurat najbliżej, albo gdzie jest nam najwygodniej. 

Ray Ban - szczegóły oferty

Marka Ray Ban dysponuje okularami przeciwsłonecznymi lub korekcyjnymi. W ofercie są naprawdę różne modele, które łatwo dopasować do swoich wymagań, upodobań, kształtu twarzy itd. Najpopularniejsze modele to oczywiście słynny Aviator, ale również Original Wayfarer, Round, Hexagonal, Clubmaster czy Erika.

Jeśli zamierzamy kupować w sklepie internetowym, możemy dzięki wygodnym wyszukiwarkom znaleźć coś damskiego, męskiego, a nawet przeznaczonego dla dzieci. Okulary mogą mieć różne kształty, kolory, zdobienia i przede wszystkim różne dodatki. Mogą być pełne, półramkowe lub bezramkowe - jeśli wybieramy same oprawy do swoich szkieł korekcyjnych. W tym przypadku również modny jest model The Aviator RB6489, choć do najpopularniejszych należy też między innymi The Clubmaster RB5154 oraz The Erika RB7046. Istnieje też wyjątkowa możliwość personalizacji okularów Ray Ban - wybrania rodzaju soczewek, koloru i kształtu szkieł, a nawet dodania własnego grawerunku. To świetny prezent dla siebie, lecz również dla innych!

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz