Jak ubrać się podczas zimowego wieczoru?

Jesień i zima w Polsce nie należą do najprzyjemniejszych okresów. Za oknem jest zimno i mokro, powietrze jest wilgotne, bardzo łatwo wówczas o przeziębienie. Dlatego w tym okresie garderobę należy dobierać tak, aby nie tylko wyglądać stylowo, ale również by było nam ciepło.

Ubiór „na cebulkę”

Obecnie prawie wszędzie gdzie pójdziemy zainstalowana jest klimatyzacja, na której ustawiona jest stosunkowo wysoka temperatura. Z kolei w drodze na miejsce spotkania, szczególnie jeśli jest to zimowy wieczór, temperatura może być bardzo niska. W takiej sytuacji najlepiej założyć na siebie kilka warstw ubrań. Dzięki temu na dworze będzie nam ciepło a po wejściu do pomieszczenia nie zgrzejemy się  - wystarczy ściągnąć sweter czy bluzę!

Stylowa zima

Jednak nie tylko komfort jest ważny, ale również styl, szczególnie w przypadku kobiet.  W dzisiejszych czasach ludzie powoli są już zmęczeni sieciami sklepów odzieżowych. Oferują one powtarzalne kolekcje, poza tym często słabo opłacają swoich wykonawców. Na szczęście z pomocą portali takich jak ctnbee.pl można stać się bardziej kreatywnym. Strony tego typu umożliwiają nam zakupienie materiału przez Internet, nie wychodząc z dom. Jednak największą zaletą tego typu firm jest całkowita dowolność w doborze, nie tylko rodzaju materiału, ale też wzoru. Klienci mają do dyspozycji niezliczone szablony, w których mogą zmieniać detale a także kolorystykę. Teraz już tylko wystarczy znaleźć krawcową, lub kupić maszynę do szycia i ciekawa kreacja zimowa będzie gotowa!

Jaki materiał wybrać?

Współcześnie większość osób raczej nie jest rozeznanych w tematyce materiałów, ciężko jest nam odróżnić aksamit od jedwabiu. Tym bardziej dużą trudność może sprawić zakup tkaniny przez Internet, w końcu nie można dotknąć go ani przyjrzeć się fakturze. Na szczęście portale oferujące tkaniny online, takie jak ctnbee.com, proponują swoim klientom próbniki. Można zamówić książeczkę, w której zawarte będą fragmenty każdego materiału dostępnego w sklepie, a także spora część wzorów. Wybierając tkaninę warto spojrzeć również na jej skład.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz