Ślubne stylizacje paznokci. Jak wybrać idealny wzór?

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Obecnie panujące trendy modowe pozwalają na wyjątkową różnorodność w doborze ślubnych zdobień paznokci, co niestety sprawia dość duży problem podczas wyboru idealnie pasującego m.in. do sukienki ślubnej wzoru. Jakie paznokcie na ślub będą najlepszym wyborem?

Ślubne stylizacje paznokci – o czym musisz pamiętać?

Chcąc idealnie prezentować się podczas ślubnych i weselnych uroczystości, trzeba przede wszystkim pamiętać o kilku ważnych kwestiach, związanych są nie tylko z wyborem wzoru, którym ozdobimy paznokcie.

Po pierwsze: zdrowie paznokci

Jedynie idealnie zdrowe i zadbane paznokcie będą pięknie prezentowały się w ślubnej stylizacji. Warto o tym pamiętać i na kilka miesięcy przed ślubem zadbać o ich systematyczne odżywianie oraz dogłębną regenerację dostępnymi w drogeriach i aptekach kosmetykami lub z pomocą profesjonalnych zabiegów, które można wykonać w dobrych salonach kosmetycznych.

Po drugie: wybór ślubnego wzoru paznokci

Ślubna stylizacja paznokci nie powinna przede wszystkim przytłaczać przyszłej Panny Młodej. W przypadku wyboru bogato zdobionej sukni ślubnej najlepszym wyborem będą skromne wzory paznokci; na bardziej zdobne stylizacje powinny zdecydować się Panny Młode, które wybierają skromne sukienki.

Ważny jest nie tylko sam wzór paznokci, ale także ich kolorystyka. Jeżeli nie masz pomysłu i szukasz inspiracji na wymarzone paznokcie ślubne, koniecznie kliknij tutaj: http://medicot.pl/zdobienia-slubne-paznokci-jakie-paznokcie-na-slub/ i zapoznaj się z najmodniejszymi wzorami, wśród których na pewno znajdziesz idealny dla Ciebie.

Po trzecie: próba przed wielkim wyjściem

Zrobienie manicure ślubnego na dzień przed wielkim dniem może stać się przyczyną wielu problemów, bo nawet doświadczonej stylistce paznokci może zadrżeć ręka lub może się okazać, że ma akurat gorszy dzień i zamiast wymarzonego wzoru na paznokciach pojawią się „bohomazy”. Niestety takie sytuacje się zdarzają, dlatego decydując się np. na trwałą hybrydę, koniecznie umów się na próbny manicure, a ten właściwy wykonaj na kilka dni przed ślubem.

Po czwarte: wybór odpowiedniej długości paznokci

Wyjątkowo długie paznokcie nie są już modne. Obecnie odchodzi się od nadmiernego przedłużania płytki paznokcia i przyszłe Panny Młode preferują przede wszystkim średnią długość paznokci, która pozwala na zachowanie pełnej swobody i gwarantuje elegancki wygląd.

Panujące obecnie trendy pozwalają na niemal nieograniczony wybór ślubnych wzorów paznokci. Niektóre Panny Młode decydują się jedynie na delikatnie ozdobiony np. mieniącymi się kryształkami french manicure, inne wolą bogato zdobione ornamenty. Ostateczny wybór jest przede wszystkim kwestią gustu, ale warto pamiętać, aby nie przesadzić. W modzie są też nowoczesne zdobienia z użyciem metalicznych pyłków oraz bardzo eleganckie i skromne, typowe stylizacje ślubne w delikatnych odcieniach beżu, różu oraz szarości z niewielkimi dodatkami mocniejszych akcentów np. koloru srebrnego.

Więcej ciekawych porad na temat stylizacji paznokci i nie tylko znajdziesz na stronie medicot.

 

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz