Jak budować napięcie w sypialni?

Czujesz ochłodzenie w związku? Chcesz skutecznie podgrzać temperaturę w waszej sypialni? Masz dość oklepanych pozycji i marzysz o życiu erotycznym takim jakie prowadzą bohaterki najbardziej popularnych erotycznych powieści? Jest kilka prostych sposobów, dzięki którym zbudujesz napięcie w sypialni i doprowadzisz do tego, że wasze zmysły będą rozgrzane do czerwoności.

Bielizna erotyczna

Każda z nas dba o to, żeby dobrze prezentować się na zewnątrz. Kiedy idziemy do pracy lub na imprezę okolicznościową spędzamy dużo czasu żeby wybrać odpowiedni strój, przygotować perfekcyjny makijaż i nienaganną fryzurę. Dlaczego tych zwyczajów nie przenieść do sypialni? Przestań traktować ten pokój jako miejsce do spania a zacznij widzieć w nim przestrzeń w której będziesz wyglądać ponętnie i zmysłowo a pomoże ci w tym bielizna erotyczna. Wykonana z pięknych materiałów, delikatnie prześwitująca i kusicielsko odsłaniająca ciało, sprawi, że nie tylko poczujesz się atrakcyjna i zwiększysz pewność siebie ale przede wszystkim swoim strojem zaczniesz budować gorącą atmosferę w sypialni.

Taniec burlesque

Taniec to jedna z tych czynności, która pobudza zmysły. Wyjątkową odmianą tańca jest burleska. Tancerze ubrani w zmysłowe stroje, wykonują na scenie ponętne ruchy i powoli zrzucają z siebie ubranie. Jeżeli marzysz o tym, żeby w twojej sypialni zaczęło wrzeć spróbuj burleskowego tańca. Na pewno masz w swojej szafie jakieś ponętne stroje ale burleska to magia dodatków dlatego świetną propozycją są nakładki na sutki. Gadżety te podczas tańca będą się zmysłowo poruszać i sprawią, że twój partner oniemieje z wrażenia. 

Elementy BDSM

Trylogia Greya odczarowała złą sławę BDSM. Nie boisz się mocnych wrażeń w sypialni? Elementy BDSM to coś dla ciebie. Kajdanki, opaski, pejcze czy chokery sprawią, że dodasz swojemu pożyciu odrobinę pieprzu i frywolnej zabawy. Masz obawy przed wprowadzeniem tego typu akcesoriów do swojej sypialni? Ustal z partnerem zasady sypialnianych zabaw i wypróbuj te gadżety, które są dla ciebie najbardziej podniecające. Akcesoria BDSM to gwarancja świeżych doznań, dobrej zabawy i stworzenia nowych możliwości do waszego repertuaru standardowych, erotycznych zabaw. 

Budowanie napięcia w sypialni to praca dla obojga partnerów. Wymaga ona odwagi, akceptacji i ryzyka. Nie bójcie się eksperymentować, nie wszystkie rzeczy mogą wam przypaść do gustu ale będziecie bogatsi o nowe doświadczenia, które podpowiedzą wam jaki kierunek erotycznych urozmaiceń wybrać.

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz