Dwa małe kroki w pielęgnacji, jeden duży krok dla pięknych rzęs

Moda bywa kapryśna i zmienna niczym pogoda. Trendy pojawiają się, by za chwilę ustąpić pola innym. Garderoba zmienia się co sezon, podobnie jak kolory na paznokciach. Jest jednak jeden trend, który pozostaje niezmienny od stuleci – są nim PIĘKNE I DŁUGIE RZĘSY. Gęste, zjawiskowe, romantyczne – tylko takie marzą się nam od kiedy sięgnąć pamięcią. Nie każdemu przypada do gustu kontrowersyjny zabieg przedłużania rzęs. Co zrobić, aby mieć długie włoski bez doczepiania sztucznych? Dwa małe kroki w pielęgnacji, to jeden duży krok dla piękna naszych rzęs.

Krok pierwszy – tusz wydłużający rzęsy

Aby rzęsy wyglądały pięknie, należy starannie wybrać tusz do rzęs. W tej kwestii nie warto iść na kompromis, ponieważ to przede wszystkim maskara tworzy cały makijaż, jest jego zwieńczeniem, swego rodzaju kosmetyczną „wisienką na torcie”, dlatego warto wybrać dobry tusz wydłużający rzęsy. Taki, który wytrzyma każde warunki atmosferyczne, ładnie rozdzieli włoski i nie będzie się osypywał ani kruszył, a także nie poskleja rzęs. Dobra maskara zapewni nie tylko doskonały wygląd rzęs, ale również jest w stanie o nie zadbać – najlepsze z najlepszych tuszy do rzęs zawierają szereg składników pielęgnujących maleńkie włoski, dzięki czemu oprócz doskonałego makijażu chronią rzęsy przed zniszczeniem. Sekret dobrego tuszu do rzęs kryje się zatem w jego możliwościach i składnikach odżywczych. 

Krok drugi – odżywka do rzęs

Dziś chyba już każda kobieta słyszała o odżywce do rzęs. To przełomowy kosmetyk, stworzony dla wszystkich kobiet, które rozpaczają nad wyglądem i kondycją maleńkich włosków. Odżywce nie straszne są krótkie rzęsy, zbyt cienkie ani kruche i łamliwe. Zregeneruje nawet te bardzo zniszczone, przyspieszy odrost włosków, które wypadły na skutek leków lub przewlekłego stresu. Wzmocni te z nich, których nie oszczędziła sroga zima lub upalne, letnie słońce. Odżywka do rzęs jest jak dobra przyjaciółka, wspiera zawsze, stale się troszcząc o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. To kosmetyk, który jest bezproblemowy w aplikacji i nie wymaga długich, nużących ani skomplikowanych zabiegów. Wystarczy nałożyć ją wieczorem na czystą powiekę – tuż za linią rzęs. Ostatni, ale niezmiernie duży plus jaki daje odżywka do rzęs: na efekty nie trzeba długo czekać.

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz