Jaki podarunek spełni oczekiwania dziewczynki?

Niektóre z małych dziewczynek chciałyby zostać kosmonautkami, inne marzą o karierze baletnic albo o tym, by zostać nauczycielkami. To właśnie te dziecięce marzenia i fascynacje warto wziąć pod uwagę przy wyborze upominków na urodziny, imieniny lub zupełnie bez okazji. Dobrze wybrany prezent, to spełnione marzenie dziecka. Jak wybrać ten idealny prezent?

Nie przejmuj się typowymi podziałami na zabawki dla chłopców i dziewczynek

Kto powiedział, że sześciolatka musi koniecznie bawić się w sklep albo serwować zabawkową kawę dla pluszowych misiów? Jeśli kilkulatka, dla której wybierasz prezent, lubi bawić się klockami i budować niekończące się wieże, kup jej fajny zestaw LEGO i nie przejmuj się etykietką.

Oczywiście nie chodzi o to, by zabronić dziewczynkom zabawy lalkami Barbie, które są bardzo popularne wśród dzieci, ale o to, by sięgać dokładnie po te zabawki, które spodobają się dziecku, rozwiną jego pasje i zainteresowania. Lalki Barbie to świetny prezent dla dziewczynek w różnym wieku, podobnie jak akcesoria dla lalek Barbie, domki, serwisy kawowe dla lalek i tym podobne elementy, ale nie kupujmy ich w ciemno, tylko weźmy pod uwagę, czy to będą zabawki dopasowane do zainteresowań dziecka.

Postaraj się trafić w aktualne gusta dziecka

Prezent, który jest spełnieniem najbardziej skrytych marzeń jest po prostu najlepszy i wiedzą to nie tylko dorośli, ale także dzieci. Ekspert sklepu Hulahop.pl radzi, by zrobić dobre rozeznanie przed zakupem. Najłatwiej kupuje się zabawki dla własnych dzieci, bo dobrze wiemy, co już mają w swojej kolekcji, a czego im jeszcze brakuje. Jeśli planujemy zakup dla siostrzenicy, bratanicy albo dla córki koleżanki, to warto zapytać o to, czym interesuje się dziecko, jakie zabawki już posiada i o czym marzy i dopiero na tej podstawie poszukać odpowiedniego upominku.

Jeśli musisz, wręcz pieniądze, ale lepiej kup fajny prezent

Wręczanie pieniędzy lub bonów zakupowych jest wygodne dla obu stron, ale pozostawia po sobie znacznie słabsze wspomnienie niż wręczony upominek. Istnieje duża szansa, że dziecko lepiej zapamięta, że otrzymało od nas upragnioną kolejkę lub kolekcję bajek do słuchania niż że wręczyliśmy mu pieniądze.

Kupowanie upominków dla dziewczynek często ogranicza się do zakupu nowego misia pluszowego albo lalki, a tymczasem można znaleźć tak wiele świetnych zabawek, gier planszowych, puzzli, układanek, lalek Barbie, książek i innych przedmiotów, że nie warto iść na łatwiznę. Dobry prezent robi dobre wrażenie i jest świetną pamiątką na długi czas.

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz