Przeglądamy ofertę firmy Phillips

Holenderski producent posiada w swojej ofercie nie tylko mnóstwo sprzętów elektronicznych, ale również urządzeń gwarantujących skuteczną pielęgnację ciała czy chociażby stosowanych podczas codziennych porządków. Postanowiliśmy przedstawić Wam najciekawsze z nich

Oczywiście nie sposób opisać całej oferty Phillipsa, dlatego skupiliśmy się na dwóch wspomnianych wyżej kategoriach, a więc pielęgnacji ciała oraz różnego rodzaju urządzeniach gospodarstwa domowego. Czy można znaleźć tam coś pożytecznego?

Pielęgnacja ciała

Oczywiście znajdziemy tu urządzenia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zostały one podzielone na kilka podkategorii, poniżej znajdziecie kilka z nich.

Włosy – oczywiście znajda się tu wszelkie rozwiązania pielęgnacyjne i stylizacyjne, takie jak suszarka do włosów, różnego rodzaju lokówki czy prostownice. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zaopatrzyć się również w urządzenia wielofunkcyjne, pozwalające chociażby na jednocześnie wysuszenie i wystylizowanie włosów. Co ważne, Phillips wykorzystuje wiele nowych technologii, takich jak chociażby mechanizmy automatycznego obrotu dyszy lokówki.

Skóra – bardzo wiele miejsca zajmują w tym dziale urządzenia przystosowane do pielęgnacji twarzy. Pozwalają one chociażby na oczyszczenie skóry, jej odświeżenie czy chociażby na realizację masażu rewitalizującego. Nie można zapomnieć również o produktach gwarantujących zahamowanie naturalnych procesów starzenia się skóry.

Jama ustna – mowa w tym miejscu chociażby o szczoteczkach sonicznych, a także opartych na innych technologiach. W tej kategorii znajdziemy również szereg akcesoriów to rozmaitych szczoteczek elektrycznych.

Golarki – Phillips dysponuje bardzo szeroką ofertą golarek dla mężczyzn. Pozwalają na usunięcie włosów lub odpowiednia pielęgnację brody. Warto zainteresować się również zróżnicowanym katalogiem trymerów. Poza modelami do brody, zakupić można również specjalne urządzenia do usuwania włosów w nosie, a także trymery wielofunkcyjne.

Maszynki do włosów – w ofercie dostępne są niezwykle zaawansowane urządzenia korzystające z systemu Pro Precision. Zakupić można również maszyny wyposażone w specjalne panele dotykowe, które pozwalają na dostosowanie parametrów strzyżenia do naszych potrzeb i wymagań.

Gospodarstwo domowe

Znajdziemy tu bardzo szeroki wybór różnej maści urządzeń, które są przez nas wykorzystywane na co dzień. Spośród nich wymienić możemy chociażby.

Żelazka – kategoria związana z prasowaniem zawiera zarówno standardowe urządzenie przewodowe, jak i nowoczesne rozwiązania bezprzewodowe. Żelazko Phillips występuje również w formie zintegrowanej z deską do prasowania. Klienci zdecydować mogą się także na zaawansowane parownice do ubrań.

Odkurzacze – producent przygotował urządzenia workowe i bezworkowe, pozwalające na czyszczenie rozmaitych powierzchni na sucho lub na mokro, zasilane przewodami oraz modele bezprzewodowe i wreszcie, w ofercie dostępne są także odkurzacze automatyczne, które robią wszystko za nas. Ciekawie prezentują się również urządzenia parowe, kierowane przede wszystkim do alergików.

Przygotowanie jedzenia – znajdziemy tu mnóstwo urządzeń wielofunkcyjnych, takich jak chociażby multicookery. Warto zainteresować się również ofertą parowarów, opiekaczy, tosterów i grillów.

Kawa – czyli różnego rodzaju ekspresy. Zakupić możemy modele ręczne i automatyczne. Phillips gwarantuje również dostęp do wielu akcesoriów i części wymiennych.

Oczyszczanie powietrza – na koniec warto powiedzieć jeszcze o oczyszczaczach i nawilżaczach powietrza, dzięki któremu możemy kontrolować jego jakość w naszych domach. W sprzedaży dostępne są kompleksowe systemy, które charakteryzują się prostotą użycia oraz możliwością skorzystania z wielu przydatnych funkcji. Oczywiście im bardziej zaawansowane urządzenie, tym więcej będziemy musieli za nie zapłacić. Przed dokonaniem zakupu warto więc dokładnie przeanalizować jego najważniejsze parametry techniczne, a także zaznajomić się z opiniami innych klientów.

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz