Prezenty dla fana motoryzacji

Miłośnika motoryzacji ucieszy jazda nowoczesnym samochodem wyścigowym po profesjonalnym torze. Prezentem dla niego może być także przejażdżka gokartem, quadem, Monter Truckiem. Ciekawym pomysłem na upominek są warsztaty szybkiej jazdy, gdzie uczy się, np. wchodzenia w ostry zakręt i panowania nad autem w czasie poślizgu, przy dużej prędkości.

Zabawa na torze kartingowym

Każdego miłośnika 4 kółek, niezależnie od wieku, ucieszy ściganie się bolidami po torze kartingowym. Minimalny wzrost uczestnika zabawy wynosi 130 centymetrów. Do jazdy gokartem wymagana jest kominiarka, którą można zakupić na miejscu. Jeżeli tor znajduje się pod zadaszeniem, pogoda nie ma wpływu na przebieg wyścigów. Oryginalnym pomysłem na prezent są gokarty. Warszawa, to jedno z licznych miast, w których można zrealizować voucher.

Rajdowa szkoła jazdy

Ciekawym pomysłem na prezent dla chłopaka, brata lub przyjaciela jest zapisanie go na warsztaty szybkiej jazdy. Zajęcia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Uczestnik w czasie spędzonym na torze uczy się, między innymi, jak kierować autem w slalomie, mijać ostre zakręty czy wprowadzać samochód w poślizg kontrolowany. Taki prezent ucieszy każdego miłośnika 4 kółek i szybkiej jazdy.

Jazda za kierownicą sportowego auta

Kierowanie sportowym autem to wyjątkowy prezent dla osób, które uwielbiają nowoczesne i wyścigowe samochody. Jazda odbywa się do profesjonalnym torze przystosowanym do szybkiej jazdy. Voucher można realizować na jeżdżenie, np. Lamborghini, Ferrari, Audi, Mercedesem, BMW, Chevroletem czy Mustangiem. Uczestnik zabawy przechodzi krótkie szkolenie teoretyczne, a następnie prowadzi samochód, pokonując, wcześniej ustaloną ilość okrążeń.

Kierowanie Monster Truckiem

Oryginalnym pomysłem na prezent dla mężczyzny to np. ekstremalna jazda ogromnym Monster Truckiem. Na przejażdżkę można zabrać maksymalnie 4 osoby. To doskonała zabawa dla całej rodziny. Jazda obywa się na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami, np. kałużami, błotem, piachem, pagórkowatymi terenami. Na przejażdżkę najlepiej ubrać się w wygodne ubranie, które można będzie pobrudzić.

Jazda quadem

Jazda quadem po specjalnie przygotowanym torze to dobra zabawa dla każdego, kto lubi kierować pojazdami. Posiadacz vouchera zostaje krótko przeszkolony z zasad działania pojazdu mechanicznego, a następnie otrzymuje kask, rękawiczki i gogle, które chronią w czasie jazdy. Przejażdżki quadami organizowane są na torach tradycyjnych lub off road, czyli umożliwiających nieograniczoną jazdę w terenie i pokonywanie różnych przeszkód na nim.

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz