Poznaj tusze Colossal od Maybelline

Tusz do rzęs to bez wątpienia jeden z najważniejszych produktów znajdujących się w damskiej kosmetyczce. Zdecydowana większość kobiet dosłownie nie wyobraża sobie bez niego życia. Używany zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia potrafi w kilka chwil odmienić spojrzenie, dodając mu głębi i tak pożądanego magnetyzmu. To właśnie dzięki niemu rzęsy stają się dłuższe i optycznie zagęszczone, a ich kolor bardziej intensywny. Pomimo tego, że w sprzedaży dostępnych jest mnóstwo tego rodzaju kosmetyków wiele z nas wciąż nie może znaleźć swojego ideału, bezskutecznie testując kolejne produkty. Dla tych pań, które jeszcze nie znalazły tego "jedynego" rozwiązaniem mogą okazać się tusze Colossal od Maybelline. Poznajmy je wszystkie.

Tusze Colossal od Maybeline – zobacz jak wiele masz możliwości!

Choć zapewne każda z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że sekretem udanego makijażu jest dobry tusz do rzęs, zapytane o to co rozumiemy pod pojęciem "dobry tusz do rzęs" każda odpowiedziałaby nieco inaczej. Dla jednych najważniejsza jest szczoteczka, dla innych konsystencja, a dla jeszcze innych wygoda aplikacji łącząca w sobie obydwie te cechy. To czego oczekujemy od tuszu do rzęs w dużej mierze wynika bowiem z niedociągnięć wizualnych, które z jego pomocą chcemy wyeliminować. Posiadaczki krótkich i naturalnie gęstych rzęs potrzebują tuszu, który je wydłuży. Natomiast kobiety, które mają długie ale rzadkie rzęsy zazwyczaj poszukują produktu, który je pogrubi, optycznie zagęszczając. Dlatego też przed wybraniem odpowiedniego kosmetyku warto dopasować jego właściwości do własnych oczekiwań. Dzięki temu z pewnością unikniemy rozczarowań i wybierzemy w pełni satysfakcjonujący produkt. Firma Maybelline przygotowała całą gamę tuszy Colossal z której każdy jest odpowiedzią na inne potrzeby kobiet.

Tusz Colossal Big Shot

Tusz Colossal Big Shot zapewnia maksymalne pogrubienie, nawet bardzo cienkich rzęs. Jego szczoteczka wyposażona w falujące włoski umożliwia wykonywanie precyzyjnych ruchów, ułatwiając wygodną aplikację produktu. Tusz zapewnia naturalny efekt czarnych i pogrubionych rzęs.

Poznaj tusze Colossal od Maybelline

Tusz Colossal Glam Black

Tusz Colossal Glam Black pogłębia spojrzenie pogrubiając i zagęszczając optycznie rzęsy. Doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia. Wystarczy kilka pociągnięć szczoteczki, by nadać rzęsom pożądany wygląd.

Tusz Colossal 100 Percent Black

Tusz Colossal 100 Percent Black dzięki zawartości ultra czarnych pigmentów zapewnia maksymalne przyciemnienie rzęs, sprawiając, że po jego zastosowaniu spojrzenie staje się niezwykle głębokie. Efekt jaki zapewnia tusz bardzo dobrze sprawdza się zwłaszcza podczas wieczornych wyjść, kiedy zależy nam na bardziej wyrazistym wyglądzie.

Tusz Colossal Smoky Eyes

Tusz Colossal Smoky Eyes to kosmetyk za pomocą którego w kilka sekund możemy wyczarować wieczorowy makijaż typu smoky. Tusz zapewnia matowe, przydymione wykończenie makijażu oka. Dzięki klasycznej budowie szczoteczki rzęsy zostają precyzyjnie rozdzielone i efektownie podkreślone.

Tusz Colossal Leather Black

Tusz Colossal Leather Black to kosmetyk, który zapewnia ekstremalnie intensywny makijaż oczu. Mocno pogrubione i przyciemnione rzęsy bardzo dobrze sprawdzają się podczas wieczornych uroczystości, czy też weekendowej imprezy.


Artykuł zewnętrzny

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz