Na czym polega zabawa z kulami bumper ball?

Energiczna i emocjonująca, ale i bezpieczna zabawa dla całej rodziny? To możliwe dzięki kulom bumper ball. Atrakcja ta nie bez powodu wchodzi w skład programu coraz większej liczby festynów, szkolnych rozgrywek czy strefy zabaw dla najmłodszych na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Co czyni tę formę zabawy tak atrakcyjną? Czym charakteryzują się kule bumper ball i jak wybrać najlepszy ich model?

Czym są kule bumper ball?

Bumper ball to nietypowy rodzaj atrakcji często wykorzystywanej w grach i zabawach na świeżym powietrzu. Są to duże, dmuchane kule, które użytkownik nakłada na tułów oraz przymocowuje za pomocą specjalnych szelek. Bumper ball nie krępuje ruchów dolnej połowy ciała – w kuli można swobodnie biegać, podskakiwać lub kopać piłkę. Z tego względu sprzęt ten bywa wykorzystywany w wielu tych sportach, w których wykonuje się te aktywności.

Bumper ball – atrakcja tylko dla najmłodszych?

Beztroska zabawa w dużej, dmuchanej piłce to coś, co doceniają przede wszystkim najmłodsi. Miękka kula skutecznie chroni przed wieloma rodzajami urazów i zapobiega stłuczeniom – dzięki temu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo bawiących się w ten sposób dzieci. Wiele możliwości, jakie daje ten rodzaj rozrywki, pozwala maluchom radośnie eksperymentować z nowymi formatami gier plenerowych, a nawet wymyślać swoje własne.

Nie znaczy to jednak, że taka forma rozrywki nie przypadnie do gustu również starszym. By mogli oni skorzystać z zabawy z bumper ball, wystarczy tylko zakup odpowiednio większego modelu kuli. Ten rodzaj atrakcji doskonale sprawdza się jako atrakcja na wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, rodzinne przyjęcia czy imprezy integracyjne w firmach. Możliwości jest mnóstwo! Wytrzymałe kule bumper ball znajdziesz w ofercie GunGan – polskiego producenta dmuchanych atrakcji. Sprawdź dostępne modele i akcesoria na stronie https://gungan.pl/47-bumper-ball.

Jak można się bawić dzięki kulom bumper ball?

Kule bumper ball to uniwersalny sprzęt – z ich pomocą można bawić się na wiele różnych sposobów. Do najpopularniejszych rodzajów gier z wykorzystaniem tej atrakcji zalicza się na przykład piłka nożna w wersji bubble soccer. Mecz w kulach bumper ball to nowy wymiar doskonale znanej wszystkim rozrywki. Ciekawym pomysłem może być też rozgrywka w bubble bowling, czyli ludzkie kręgle. Chcesz zapewnić gościom możliwość siłowej rywalizacji w bezpieczny sposób, który dostarczy im mnóstwo radości? Zorganizuj zawody w bubble sumo. Zapasy w miękkich kulach to ogromna frajda zarówno dla młodszych, jak i starczych uczestników zabawy.

Jak wybrać najlepsze kule bumper ball?

Aby zabawa z kulami bumper ball była bezpieczna i dostarczała gościom mnóstwa radości, musi odbyć się przy użyciu wysokiej jakości sprzętu. Wybierając ten rodzaj atrakcji, zwróć uwagę na rozmiar dmuchanych piłek – mniejsze modele będą odpowiednie dla uczestników z młodszych grup wiekowych. Rozważ także zakup nagolenników, chroniących nogi przed stłuczeniami i obiciami w trakcie intensywnej rozgrywki.

Artykuł partnera

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz