Ekstrawaganckie sejfy. Zobacz co skrywają?

Wyobrażenie o wielkich, czarnych i nieustawnych skrzyniach już dawno odeszło do lamusa, teraz sejfy to także moda. Pojawia się coraz więcej wzorów, kolorów, funkcji i gadżetów. Przykład? Pojawiają się w nich rotomaty dzięki, którym właściciel może podziwiać poruszające się kosztowności.

Sejfy mogą mieć naprawdę dużo kolorów. Era czarnych i ponurych skrzynek minęła. Co nie oznacza, że ten, kto wybierze do swojego domu czarny sejf, popełni estetyczne faux pax. Co prawda, na klasyczną czerń zawsze  znajdzie się miejsce, lecz w tym wypadku trend ulega zmianie.

-  Osoby interesujące się zakupem sejfów coraz częściej zwracają  uwagę na ich wygląd, chcą żeby swoim kształtem i kolorem podkreślały charakter wnętrza – mówi newsrm.tv Wojciech Tyburski, dyrektor handlowy Konsmetal S.A.

Sejfy mogą być w pełni spersonalizowane, pod kątem koloru, kształtu, a także wyposażenia. To, jak będzie wyglądał sejf zależy od upodobań zamawiającego i zasobności jego portfela. Sejfy mogą być żółte, czerwone, granatowe.

Własny sejf

Mogą mieć odpowiednią grafikę czy ozdobę. Oczywiście  kolor sejfu i również grafika na nim zależy od  indywidualnych preferencji, od  wykonywanego zawodu, czy od hobby. Przykładowo, hitem kolorystycznym dla myśliwych jest sejf o kolorze ciemnozielonym.

Sejf przechowuje cenne rzeczy, zasługuje na odrobinę mody. Coraz częściej wnętrze sejfu wyposaża się w szufladki i skrytki. W środku sejfu jest możliwość zamontowania  rotomatów – czyli specjalnego, obracającego się miejsca, przeznaczonego na drogocenne przedmioty np. zegarki.

Sejfy najczęściej montuje się w ścianach. Jest to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w mieszkaniu podczas remontu, czy podczas budowy domu. Możemy taki sejf zabudować w ścianie i  ukryć na przykład pod obrazem, czy innym elementem wystroju.

Źródło: newsrm.tv

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz