Jak salony kosmetyczne zabiegają o klientów?

Salony kosmetyczne prześcigają się w zabieganiu o klientów. Często na pierwszy rzut oka trudno odróżnić dobry gabinet od miejsca z kiepską renomą. To, czy warto skorzystać z usług konkretnego specjalisty, można ocenić zwłaszcza po stosunku do jakości obsługi. Zobacz, po czym możesz poznać, że salon wart jest Twojego zaufania.

1. Kosmetyczka traktuje Cię indywidualnie

Dobra kosmetyczka wie, że każdej osobie warto poświęcić sporo czasu. Dlatego wizyta zwykle rozpoczyna się od wnikliwej konsultacji, podczas której poznaje klienta oraz jego potrzeby i proponuje usługi, które pozwolą osiągnąć najlepsze rezultaty. Co więcej, większość profesjonalnych gabinetów bez problemu dostosowuje zabiegi z oferty do indywidualnych wymagań konkretnej osoby.

Akademia VERSUM

2. Wiesz, że podczas zabiegu wykorzystywane są sprawdzone kosmetyki

W dobrych gabinetach kosmetycznych pracuje się na wysokiej jakości kosmetykach. Dlatego koniecznie zwróć uwagę na produkty, które mają zostać użyte podczas zabiegu. Gabinety korzystające z dobrych preparatów często chwalą się nimi w mediach społecznościowych i prowadzą sprzedaż kosmetyków do domowej pielęgnacji.

3. Dbają o Ciebie profesjonaliści

Wybierając salon kosmetyczny, koniecznie zwróć uwagę na kwalifikacje zatrudnionych w nim pracowników. Dobrze, aby zabiegi upiększające na twarz i ciało były wykonywane przez dyplomowanego kosmetologa. Jeśli natomiast planujesz skorzystać z medycyny estetycznej, koniecznie znajdź miejsce, w którym operacje przeprowadza sprawdzony lekarz.

4. Możesz łatwo umówić się na wizytę

W renomowanych gabinetach kosmetycznych masz kilka możliwości zarezerwowania terminu zabiegu. Możesz nie tylko pojawić się osobiście w firmie lub zadzwonić, ale także skorzystać z internetowego systemu rezerwacji. W Polsce taką usługę proponują choćby salony korzystające z Versum – sprawdzonej platformy do zarządzania firmami z branży hair & beauty. Co więcej, umówienie się na wizytę przez Internet często pozwala także na odwołanie jej jednym kliknięciem.

5. Podczas każdej kolejnej wizyty jesteś traktowany indywidualnie

Dobre gabinety kosmetyczne mają swoje sposoby na to, aby dobrze poznać wszystkich klientów. Dlatego nie zdziw się, jeśli przy drugiej wizycie kosmetyczka będzie dobrze pamiętała kim jesteś. Jak to możliwe? Firmy korzystają z inteligentnych systemów, w których można zapisywać wybrane informacje o klientach i ich preferencjach. Przykładowo w Versum do znalezienia historii zabiegów oraz dodatkowych notatek, dotyczących danej osoby, wystarczy tylko kilka sekund.

6. Firma przypomina o wizytach i proponuje atrakcyjne rabaty na miarę twoich potrzeb

Renomowane gabinety kosmetyczne dbają o klientów i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Powszechnie stosowaną praktyką jest wysyłanie na 24 h przed zabiegiem wiadomości z przypomnieniem o wizycie. Stali usługobiorcy mogą także liczyć na SMS-y i maile z informacją o aktualnej ofercie salonu oraz rabatach i promocjach, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Sprawdź nas na versum.pl !

 

Internetowa rezerwacja wizyt VERSUM

 

Materiał zewnętrzny

Autor

Redakcja

samaprzyjemnosc.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz